Posted by : Elies piątek, 5 czerwca 2015

Witam! :) Zapewne pamiętacie jeszcze simkę Otai Brown. Była to jedna z bardziej znanych postaci z The Sims 2 na moim starym blogu, znanym wtedy jeszcze jako sims3-world, prowadzonym na Onecie. Ponieważ wielu z Was powróciło do grania w kultową dwójkę, a dzięki pomocy SimsThe (jesteś cudowna, kochana!), która przechowała moje simki u siebie, mogę ponownie Wam je udostępnić. Ci, którzy znają gównoburzę na moim asku, są też pewnie świadomi, że postanowiłam nie dawać simek już więcej na ten blog. To prawda. Jednakże Otai, Delia i inne z dwójki zawsze były publicznie dostępne, dlatego nie widzę przeszkód, by je odnowić. Na pierwszy ogień idzie więc Otai Brown, żona Jaśka Kowala. :) 

UWAGA:
W Waszej grze ta simka może być dowolnie zmieniana i przerabiana pod każdym kątek, ale jeżeli pokazujecie ją na sesjach zdjęciowych, byłabym wdzięczna za wskazanie skąd ją wzięliście. Zabrania się dodawania tej simki, jako dodatek gdziekolwiek. Jeżeli weźmiecie ją do rodziny, a prowadzicie bloga z historią rodziny to dajcie znać - chętnie poczytam <3 
 
 
(Tak wygląda w grze!)Screeny z gry:


Sul, sul! <3

{ 2 komentarze... read them below or Comment }

  1. Szkoda, że dopiero co odinstalowałam dwójeczkę bo miejsca an dysku nie miałam :<. Na pewno gdy znów powrócę do dwójki to ją pobiorę :D.
    Pozdrawiam bardzo serdecznie :3.
    http://crossingsims.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. O, jak miło! Otai pobrana. Mam miłe wspomnienia z nią związane, gdyż kiedyś była w jednej z moich rodzinek :)

    OdpowiedzUsuń

- Copyright © 2013 Sims Craze - Hataraku Maou-sama! - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -