Posted by : Elies piątek, 24 kwietnia 2015

Witam. Dzisiaj simka do pobrania, którą powinniście kojarzyć z mojej dawnej rodzinki. Chodzi o nikogo innego, jak samą Nicole Haruto i tym samym jest to pierwsza nastolatka do pobrania na tym blogu. Robię to na prośbę jednej z moich czytelniczek. Przepraszam, że dopiero teraz, jednak nie miałam wcześniej zbytnio okazji wejść do gry i wszystkim się zająć, czyli spakowaniem simki do pliku, następnie plik do skompresowanego folderu, a ten wrzucić na chomika, a jeszcze zrobić sesyjkę, żebyście widzieli, jaką simkę pobieracie. Z tego zamieszania zapomniałam zrobić screena jej cech osobowości etc, ale myślę, że to najmniej ważne, bo w grze i tak wszystko sobie pozmieniacie. 
Więc do rzeczy...

UWAGA:
W Waszej grze ta simka może być dowolnie zmieniana i przerabiana pod każdym kątem, ale jeżeli pokazujecie ją na sesjach zdjęciowych, byłabym wdzięczna za wskazanie skąd ją wzięliście. Zabrania się dodawania tej simki, jako dodatek gdziekolwiek. Jeżeli weźmiecie ją do rodziny, a prowadzicie bloga z historią rodziny to dajcie znać - chętnie poczytam <3 


 Więc Nicole jest nastolatką. Nie gwarantuję, że ściągnie się w tej fryzurce, ani w tym makijażu, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Ubrania są EA, więc z tym nie powinno być kłopotów.
Przepraszam, że sesja taka uboga, ale robię to wszystko na szybko i dlatego nie miałam czasu zrobić porządnej ilości zdjęć. Mam nadzieję, że tyle wystarczy i że simka będzie Wam dobrze służyć w grze.


sul, sul! <3 

{ 3 komentarze... read them below or Comment }

  1. TAK, TAK TAAAK!! Dzieki, dzieki ♥ Oplacalo sie czekac :) Wszystkie Twoje simki sa WSPANIALE. Bardzo doceniam to, ze mimo tych ciaglych pytan typu "Dasz tamto, siamto, sramto" jesze tu z nami wytrzymujesz :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna. Każdy kto czyta twojego bloga, będzie wiedział, że to córka Sary :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ooh Nicole! kojarzę ją jeszcze :D przeuroczy cukiereczek ♥

    OdpowiedzUsuń

- Copyright © 2013 Sims Craze - Hataraku Maou-sama! - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -