Posted by : Elies środa, 15 lipca 2015

Okey, wiem, że to nie jest najciekawsza notka świata, że wolelibyście rodzinki albo jakąś instrukcje, ale poza tworzeniem nowych simów i kompresowaniem filmów z challenge ostatnio nic więcej w simach nie robię. Nie mówiąc o tym, że na trójkę nie chcę już patrzeć. Po tym jak zamula i chodzi jak staruszka, odechciało mi się całkowicie w nią grać. No i te utrudnienia. A w czwórce wszystko piękne i cacy, a ostatnio wychodzą ciekawe dodatki np. Dzień w Spa :) I jak tu nie kochać czwórki? Teraz już wiem, że w moim sercu będzie dużo miejsca dla dwójeczki (serio, nic nie pobije tej wersji!) oraz czwórka. Tak oto usprawiedliwiam fakt, że kolejna notka to kolejny sim do prezentacji. Ale muszę się pochwalić, bo jestem naprawdę zadowolona z efektu. :D

A mowa tu o Iea (czyt.Ija) Gatevaro. Jest nastolatką, której aspiracją jest geniusz muzyczny. Jest infantylna i kreatywna. Oto, jak się prezentuje:
STROJE:
 


 Mam nadzieję, że się Wam podoba :)

Sul, sul <3

{ 5 komentarze... read them below or Comment }

 1. Twoje simy są boskie <3 Przy nich moje simki wydaję się takie brzydkie, simka bardzo ładna, słodka i urocza <3 Czego chcieć więcej?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Omg jaka słodka! Czy mogę poszczypać jej policzki? I przy okazji przywłaszczyć sobie włosy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny chudzielec :D Ja na razie jakoś nie jestem do ts4 przekonany i wolę poprzedniczki, ale faktycznie - trochę już do niej powychodziło tych rozszerzeń, i jest tam sporo całkiem fajnych rzeczy :) Może kiedyś, gdy wrócą małe dzieci (choć na razie, niestety, nie ma żadnych konkretnych informacji na temat ich powrotu), i kupię sobie jakieś rozszerzenia, to się do niej bardziej przekonam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi sie nie podoba. Ten sweter tak ja strasznie wydluza...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do czytania i komentowania mojego nowego bloga o Simsach.
  http://ts4-with-susan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- Copyright © 2013 Sims Craze - Hataraku Maou-sama! - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -